Březen 2013

Kočkovité šelmy a jejich kožíšky

29. března 2013 v 13:20 Zvířata
Ano, kožíšky jsou JEJICH a nikdy nebudou patřit lidem. Nepatří lidem nic co by povolovalo zabíjet tato zvířata. Nepatří jim země, nepatří jim žádná zvířata, nepatří jim nic. Ale lidé to pořád dělají. Proč? Patří jim zbraně. A zbraně zabíjejí. Proč ještě? Patří jim věci, a aby si někdo jiný mohl tu věc koupit, potřebují peníze. A prodej je peníze, ale prodej těchto kožešin jsou mega peníze protože tyto kožešiny jsou krásné. Prosím proto všechny lidi co si tento článek přečtou, aby si nekupovali pravé kožichy, ale naopak si sehnali imitaci.

Proč imitace?
► Jsou levnější
► dají se snadněji sehnat
► nezemře kvůli nim zvíře
► jsou hezké

Proč pravý kožich?
nejsou žádné důvody

ale stejně, kdyby jste viděli dva kožichy, jeden pravý a jeden nepravý, oba stejné a za stejnou cenu, ale věděli by jste který je pravý, po kterém by jste sáhli? hlasujte v anketě

Náhoda? Ach néééé!

29. března 2013 v 13:19
Náhoda. Můžete náhodou najít pětitisícovku. Pchá! Tak to by jste byli dítě štěstěny. Hráli jste někdy hru Dostihy a sázky? Když si vytáhnete kartičku náhoda tak obvykle hned potom zařveté hlasité Ne! Buˇd musíšte někde na dictanc, nebo musíte prodat nějaké koně protože vás to přesměruje na finance a musíte platit dluhy. Myslím že ve skutečném světě to není o nic lepší. Náhodou si zlomíte nohu když uklouznete na ledě. Náhodou zapomenete žákajdu v chemické laboratoři. Náhodou zapomenete dárek když už tak jdete pozdě na oslavu. Náhodou vás pokadí holub. Náhodou mátestředeční kravatu když je sobota. Ale můžou být i dobré náhody. Náhodou dá váš nadřízený vpověd a vy získte jeho místo. Náhodou najdete korunu. Náhodou Se polijete kafem, no dobře to není zrovna dobrá náhoda ale vedí to moc? NÁHODOU mě už nic nenapadalo. Chechtáte se? náhodou ne protože tady není nic vtipného...... Doufám že už vás nezačíbnám nudit protože náhodou právě musím pryč tak čauky!

Výstřední

29. března 2013 v 13:06
Výstřední, no napadla mě jedna osoba, lady Gaga, která je výstřední až dost, ale jelikož o ní nic nevím tak budu raději psát o mě a moji výstřednosti. Lidi si myslí že jsem blázen. Vzhledem jsem jako ostatní holky, ale chováním ani náhodou. Ať už počítáte to, že pravidelně nosím zářivě žluté, nápadné klapky na uši nebo že dokážu dostat záchvat smíchu na nudné hodině matiky, jsem nenormální. Částečně za to vděčím svým kamarádkám, že když jdu po chodbě školy, všichni se za mnou otáčejí protože se hrozně směju a řvu: "Zombík, Zombík!" Ah, a jestli tohle není výstřední tak žiju asi v Narnii. Ale no tak, vždycky se chovám podle pravidla MaK(původně to znamená Mile a Kultivovaně, ale v mém případě Magorsky a Kreténsky). Připočtěte k tomu to, že si vždycky zpívám nějakou vtipnou ale děsně trapnou písničku, která měmo okolí leze na nervy. Já si ty písničky vymýšlím, s jednou další kamarádkou. A aby toho nebylo dost, tak s kamarádkámi máme tolik hlášek, že nám připadá vtipné skoro všechno, co učitelé řeknou. (úplně nejbožejší, když matikář, kterému přezdíváme Jabko mluví o jablkách xD) Ovšem co je na mě nejvýstřednější je asi můj slovník. Trochu vám ho tady vysvětlím:

Foncek- nadávka, není zas tak špatné když jste foncek, v překladu je to něco jako blázen.
Šoncek- to stejné jak foncek, ale v horším slovasmyslu.
Hafo- hodně, mnoho
Vela- velmi
Čárkáféjs- původně od moji kamarádky aneb afektovaně udivený výraz.
Natlapkat- naskládat, nacpat
Pajda- psí packa, tlapka.

No doufám, že si o mě nemyslíte že jsem absolutní cvok. Co to kecám, doufám že si to MYSLÍTE! Zároveň se chci omluvit, že jsem tady dlouho nic nepsala. Doufám, že se vám můj článek líbil a přečtete si i budoucí články.