Květen 2012

Tak tohle je skandál!!!

25. května 2012 v 14:48
povím vám příběh o incestu jak má být i s nášupem.

Začalo to jednoho pěkného rána. trochu jsem zaspala a spěchám do školy, schody beru po dvou, když v tom mou pozornost upoutá paní Kodorská, protivná nepříjemná baba co bydlí pod náma, lépe známá jako paní 'sklandálová'. Tak jí říkají všichni co s ní bydlí ve stejném paneláku, protože pořád chodí a volá: To je teda skandál!!!!! a jen kvůli tomu že se stala nějaká kravina v nějakém zapadákově a ona se koukala na zprávy, což dělá vlastně pořád. Obvykle ji ignoruju, ale dneska jsem nad jejími slovy přemýšlela celou cestu do školy, pak všech 6 hodin ve škole a ještě cestou ze školy, no a vlastně celý den. Proběhnu kolem ní a slyším: "To je ale skandál takhle pošpinit naše město, ti lidi jsou ale příšerní, co si vůbec o sobě myslí..." pak jsem o tom přemýšlela a rozhodla se že hned co se vrátím domů, vyhledám si na internetu co se stalo, a přesně to jsem udělala. Počítač zabzučel a objevila se moje tapeta s psíkem sedícím v šálku na kávu, klikla jsem na ikonku ve tvaru planety kterou svým ocasem obtáčí ohnivá liška. Najela jsem si na novinky.cz a přečetla si někoik článmků, než jsem našla co jsem hledala. článek zněl takto:

Skupina studentů z (město-nedozvíte se název) slovně napadla, a hrubě urazila starostu hlavního města Prahy při předávání cen nejlepší učitel roku jejich třídní učitelce. Studenti byli ve věku 12-13 let byli to dvě dívky a tři chlapci. Řekli starostovi Prahy že si o něm myslí že je ******* když nechává takové ****** aby ***** takhle ******* ************. Jejich jména zatím nejsou známá, jejich rodina odmítla říct nám něco víc, kromě matky jedné z dívek, ta nám řekla tohle: Má dcera není žádný hulvát, nevím proč si vymýšlíte takové věci ale, neminím vás v tom podporovat a nehodlám se s vámi bavit. Starosta Prahy k tomu také více neřekl

"ó můj bože!!!" řekla jsem a honem jsem běžela zpátky ke škole. Tihle tam ještě určitě jsou, vždycky ve středu mají sedm hodin, navíc těhle pět se rádo zdržujepřed školou až do čtyř hodin. Přiběhla jsem tam a rychle jsem je našla očima, přiběhla jsem k nim a povídám: "co se sralo v té Praze? Je pravda že jste urazili starostu?" a ta jedna holka, myslím že se jmenuje Jana říká: "Jo, pěkně jsme mu to natřeli!!!" a pak si všichni plácli. "Dej si vodchod!" řekl kluk kterého neznám. A já radši odešla. Dokud se na ten skandál nezapomělo, niukdo se s nima nebavil, ale jim, jakoby to nevadilo

Originalita

9. května 2012 v 14:30
Takže originalita.... víte, vlastně je to slovo které se používá tak často úplně bezdůvodně!!!! Proč lidé říkají že jsou 'originální' když všichni víme že někdo před nima se už o to pokoušel, nebo to přesně tak udělal???? Adolf Hitler byl originální blbec!!! Ne to jsem odbočila od tématu, Originální přestává být originální když:

→ jste udělali něco co už před vámi někdo udělal
→ to svoje originální zahrabete něčím neoriginálním
→ opakujete to co udělal někdo kdo udělal opravdu originální věc
→ všem říkáte jak jste originální
→ dovolujete aby to vaše originální bylo opakováno
→ tvrdíte že jste udělali něco originálního protože jste něco okopírovali a udělali jste tam jednu čárku jinak
→ všechny nabádáte aby to po vás zopakovali
→ se rozčilujete protože někdo to vaše originální okopíroval a tudíš zneoriginálizoval- rozčilování NENÍ originální

Pokud chcete být originální musíte se naučit být neoriginální a pak uvidíte zda vás nepřekvapí jaký máte styl jestli ho vůbec máte nebo vám bylo souzeno mrznout ve stínu originálních lidí zatímco se oni vyhřívají na sluníčku!!!