Co říkáte k týrání zvířat?

14. února 2012 v 15:06 | Majitelka blogu |  Zvířata
Často jsou bezdůvodně týraná zvířata, protože lidi jsou zlí, co si k tomu myslíte vy? Napište nám své komentáře!
Zvířata jsou často bezdůvodně týrana, sama jsem se s tím setkala, moje sousedka si pořídila dvě kočky a pak jim nedávala jíst a navíc je máčela ve vodě, dokud se neodstěhovala. pak jsem si obě kočky vzala k sobě, jsou to dva kocouři a jmenují se Miška a Mikeš. Mikeš je zlý, škrábe a kouše, ale už se se mnou trochu sblížil a Miška(tak jsem ho pojmenovala já před tím se jmenova Míša) je velice lekavý. Náš tygřík je z nich nervozní. A co si myslíte vy k tomu co moje bývalá sousedka udělala?


A víte o tom že v útulku se někdy zabíjejí zvířata jen proto, že si je nikdo nechce vzít? Ano! jen tak je uspí, sice je to nebolí, ale útulky bývají malé, zvířata jsou celou dobu zavření v kotcích a nemůžou ven! Takže útulek je blbá možnost!
Máte zvíře a nechcete aby měl mladé protože by jste neměli komu je dát? Kastrace je účinou metodou, váš kocourek nebude mít tolik potřebu chodit ven a vaše kočka nebude mít koťata, To, že samice by měla mít jednou mladé než se vykastruje je hloupost a vůbec to není pravda, nebojte nic se jí nestane!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama